VISION STUDIO Aranżacja, Architektura i Projektowanie wnętrz Kraków - O firmie
O FIRMIE

Vision Studio architektura i architektura wnętrz to grupa doświadczonych absolwentów wydziału architektury Politechniki Krakowskiej. Firma istnieje od 2006 roku. Od 2005 roku zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem. W tym czasie wykonaliśmy wiele udanych projektów co pozwoliło nam na podniesienie kwalifikacji. Uczestniczyliśmy również w kilku konkursach w których zdobyliśmy wyróżnienia i nagrody.

Nasza działalność obejmuje:

  • projektowanie architektoniczne,
  • projektowanie i aranżacje wnętrz mieszkalnych i usługowych,
  • projektowanie mebli,
  • oraz wizualizacje wykonywane na podstawie istniejących już projektów

Nasze doświadczenie zdobyte w renomowanych studiach projektowania wnętrz oraz podczas indywidualnej działalności na terenie Krakowa i całej Polski, we współpracy z biurami architektonicznymi, specjalistami w zakresie budownictwa i wykonawcami, pozwoli Państwu przekształcić otaczającą przestrzeń w sposób funkcjonalny i estetyczny, zgodny z Państwa oczekiwaniami. W naszej pracy nie ograniczamy się do jednego stylu w architekturze. Wykonujemy projekty zarówno klasyczne jak i nowoczesne, z zachowaniem panujących trendów, jakie przynosi architektura i architektura wnętrz. Najważniejsze są dla nas Państwa potrzeby i preferencje, dlatego potrafimy dopasować się do indywidualnych oczekiwań klienta.

 

W celu zaoferowania Państwu najnowocześniejszych rozwiązań projektowych i technologiczno-materiałowych staramy się zapoznawać z nowinkami technicznymi oraz uczestniczyć w targach dotyczących architektury i architektury wnętrz, zarówno w Polsce, jak i za granicą. W procesie twórczym odkrywamy piękno proporcji i kształtów jakie dostarcza nam architektura i architektura wnętrz tworząc w ten sposób funkcjonalne, a zarazem przyjazne i piękne wnętrza.

Projekty wykonujemy głównie w Krakowie, Warszawie i Polsce południowej i centralnej. W innym przypadku prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy terminowość, profesjonalizm i konkurencyjne ceny!!!

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA